Бюро переводов

Бюро переводов

 • Перевод документов
 • Перевод текста
 • Устный перевод
 • Пн 09:00 - 18:00

 • Вт 09:00 - 18:00

 • Ср 09:00 - 18:00

 • Чт 09:00 - 18:00

 • Пт 09:00 - 18:00

 • Сб Вихідний

 • Вс Вихідний

 • Перевод документов
 • Перевод текста
 • Устный перевод
Рейтинг

0

Компетентность
0 балів
Пунктуальность
0 балів
Дружелюбие
0 балів
Цена/качество
0 балів


 • city
 • city
 • city

Переклад документів і контенту
Можна стверджувати з упевненістю, що сьогодні навряд чи знайдеться людина, яка хоч раз не зверталася до професійного перекладача. Якісний переклад текстів є необхідністю, адже документи відправляються в зарубіжні компанії, публікуються на веб-сайтах або подаються до посольств іноземних держав й ретельно перевіряються.
В яких випадках необхідний переклад документів? Звичайно ж, неможливо перерахувати всі ситуації, в яких потрібні послуги перекладача. Проте ми постараємося назвати найчастіші з них:
– укладення контрактів з іноземними клієнтами;
– ввезення товарів або устаткування з-за кордону;
– розширення бізнесу;
– створення та оновлення веб-сайту;
– створення мобільних застосувань та ігор;
– туризм;
– навчання за кордоном;
– проходження обстеження в іноземній клініці;
– друк поліграфічної продукції іноземною мовою;
– журналістика;
– інше.
Працюючи на ринку мовних перекладів протягом багатьох років, співробітники бюро перекладів ДЕІР зіткнулися з сотнями нових ситуацій, в яких були потрібні послуги перекладача.
 
Послуги бюро перекладів ДЕІР
 
Бюро перекладів ДЕІР надає висококваліфіковані послуги, в числі яких:
– переклад ділової документації;
– переклад сайтів;
– переклад текстів соціальних мереж і веб-платформ;
– переклад мобільних додатків;
– переклад інструкцій;
– переклад юридичних документів;
– переклад документів з нотаріальним завіренням;
– переклад документів, необхідних для оформлення візи;
– технічний переклад;
– терміновий переклад;
– переклад особистих документів;
– переклад документів для посольств;
– переклад медичних текстів;
– локалізація сайтів, програмного забезпечення, мобільних платформ;
– інше.
 
Професійні перекладачі нашого бюро максимально відповідально підходять до виконання своїх обов’язків, адже кожному клієнтові якісно перекладений документ необхідний для вирішення того або іншого завдання чи проблеми.
 
За час існування нашого бюро перекладів ми навчилися буквально читати думки наших клієнтів, щоб отримати якнайповніше уявлення про поставлене завдання та надати всебічну допомогу в перекладі найрізноманітніших документів і контента.
 
Наше бюро перекладів не є спеціалізованим, тому ми готові перекладати документацію різностороннього характеру. Нам довіряють перекладати найскладніші технічні, юридичні, медичні, спортивні та інші тексти.
 
Якщо вам потрібний дійсно якісний переклад, і ви хочете бути впевнені в тому, що ваші документи будуть зрозумілі цільовій аудиторії, вам слід звернутися до професійних перекладачів бюро перекладів ДЕІР. Крім того, ми пропонуємо якісні послуги з локалізації веб-сайтів, ігор, програмного забезпечення та мобільних платформ.
 
До ваших послуг – професійні перекладачі
 
Вам потрібний високоякісний переклад документів? Ви хочете отримати документ, перекладений з англійської, німецької або французької мови? Ви потребуєте послуг висококваліфікованого перекладача? Вам необхідна якісна локалізація веб-сайтів, ігор, програмного забезпечення або мобільних платформ? Тоді ви звернулися за адресою!
 
У нашому бюро перекладів працюють досвідчені та привітні менеджери, які вислухають вас і оформлять замовлення в найкоротший термін. Висококваліфіковані перекладачі та редактори швидко перекладуть та відредагують документи будь-якої складності або виконають переклад з нотаріальним завіренням. Ми також допоможемо отримати штамп «Апостиль», легалізувати документи, виконати роботи по локалізації сайтів, програмного забезпечення тощо.
 
Ми працюємо для вас – наших клієнтів, саме тому ми застосовуємо найсучасніші технології для перекладу ваших документів, а також пропонуємо максимально зручні способи оформлення замовлення та здійснення оплати.
 
Звертаючись до бюро перекладів ДЕІР, ви забезпечуєте собі спокій відносно якості перекладу ваших документів і отримуєте гарантію, що перекладені документи не вимагатимуть доопрацювання, вам не відмовлять в дозволі виїхати за рубіж, а ваші фахівці зможуть зрозуміти всі нюанси експлуатації нового устаткування.

Бюро переводов: нема відгуків , відгук , відгука , відгуків

нема відгуків , відгука показано , відгуків показано , відгуків показано

Бажаєте залишити відгук про Компанію "Бюро переводов"?

Додати відгук
Бюро переводов

вул. Глобинська, 2, 207 Днепр

Блог