FAQ

 1.  dinster.com.ua Логика поиска

  На нашому сайті dinster.com.ua ви можете легко та зручно знайти послугу, яка вас цікавить. Пошук можна проводити двома способами:

  1. Способ введіть у поле "Що Ви шукаєте?" запит, який вам потрібний. Це може бути послуга, яка представляє інтерес для вас, назву компанії або просто назву категорії послуг. Як тільки в полі пошуку буде введено щонайменше 3 літери, вам будуть запропоновані різні варіанти для вибору. Ви можете вибрати один із запропонованих варіантів, продовжити введення букв до появи всього пошукового запиту або просто натиснути клавішу Enter та вибрати з повного списку варіантів із частковим збігом. Щоб деталізувати результати пошуку, ви також можете вибрати необхідний Район ліворуч або в полі Район у головній панелі пошуку.
  2. Способ - выберіть у полі "Вибір категорії" необхідну Категорії та уточніть пошук використовуючи підкатегорії у лівій частині сторінки.
 2. Я забув свій пароль?
  Напишіть нам через форму Контакти на нашому сайті з того e-mail, з якого ви проходили реєстрацію і ми надішлемо вам посилання на відновлення пароля.
 3. Чи мої дані передаватимуться третім особам?
  Захист ваших даних є важливим для нас. Тому ми запевняємо вас, що не передаємо ваші дані третім особам. Для отримання додаткової інформації дивіться Угоду користувача нашого сайту.
 4. Наші рекомендації щодо вибору пароля?
  Ваші особисті дані захищені паролем. Ви самі обираєте цей пароль. Будь ласка, виберіть пароль, що складається щонайменше з шести, краще за вісім символів. В ідеалі ви повинні комбінувати літери та цифри.